SCORED CHANGES

SCORED CHANGES

MAŁEZESPOŁY

DUŻEZESPOŁY

ZBIORY

PUZONY

PIOSENKI

PIANO

dotycazace
ten muzyka

JAZZ TEORIA
i
MINI-PIANOS

MY YOUTUBE CHANNEL
WSKAZÓWKI
OD NAJLEPSZYCH
WYKONAWCÓW

FORUM

ROZRYWKA


JAZZ JUKEBOX

English 

HELLO.  Witam na mojej stronieinternetowej. Nazywam się Paul Busby. To moja muzyka i kilka książek. Zrelaksuj się, a ja wszystkowyjaśnię.

Tak, więc pozwólcie mi wyjaśnić wszystko. Po lewej stronie zobaczysz różne kategorie: małe zespoly ,    duże zesploly,   zbiory,   puzony,   piano,   piosenki.

Wybierz jeden, który Cię interesuje, kliknij na środek, aby usłyszeć krótki fragment (mp3 plik) melodii. Pierwszy raz może zająć chwile, ale następne powinny być wybierane szybciej.

Wszystkie pliki były tworzone na syntezatorze, więc jakość może mieć wiele do życzenia. Jednakże melodię będą brzmiały DUŻO lepiej, kiedy są prezentowane ~ live ~, więc mam nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli jesteś zainteresowany ZAKUPEM upodobanego fragmentu muzyki, proszę dokonać wyboru a melodia będzie wysłana w formacie pdf. (Aby zobaczyć wybrany plik, potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader - jeśli go nie masz, kliknij na niego).

Nawiasem mówiąc, jeśli zobaczysz słowo FREE , możesz pobrać plik pdf. Próbują to teraz. Ten drukarz układy powinien być zmieniony wobec wysoki różnice jakościowe wobec zapobiegać błędy. Po prawej stronie znajduje się INFO,  ze wskazówkami drukowania printing plików.

Niektóre pliki mają całkiem duży rozmiar, z tego powodu zaleca się pobieranie ich oddzielnie (nie wszystkie w jednym czasie), w przeciwnym razie może dojść do blokady przepływu plików. Upewnij się, że strona internetowa została bookmark zachowana, aby móc do nie wrócić.


Tak, więc możesz być ciekawy, dlaczego strona jest nazwana SCORED CHANGES. Myślałem, że nigdy nie zapytasz!

Nazwa bierze się stąd, iż utwory, które sygnalizują, która oktawa jest grana w różnych ciągach akordowych. Słowo SCORED wywodzi się z SCale (oktawa) + chORD (akord), z delikatnie CHANGED zmienioną wymową. Pełniejsze wyjaśnienie znajduje się po prawej stronie (Tłumaczenie Scored Changes). Może to być użyteczne do wydrukowania, aby móc wykorzystać w innym czasie.

Poniżej znajduje się INFO gdzie można znależć informacje o otrzymywaniu melodii i o płatności . Można również mieć do nich dostęp z różnych stron pojawiających się okien, które nie będą zakłócały wprowadzania danych.

Dalej znajduje się sekcja zwana The Blurb (notka reklamowa), która zawiera ogólne komentarze.

Ostatnią pozycją są muzyczne links (linki).. Można również skontaktować się ze mną. Byłoby wspaniale usłyszeć głos zainteresowanych.

Na tym kończę i mam nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie, co go interesuje.

Uwagi i inne ważne informacje
Wszystkie melodie mają prawa autorskie i są zarejestrowane przez organizacje zrzeszającą artystów. Jakiekolwiek podobieństwo do innych melodii jest przypadkowe i absolutnie niezamierzone.SITEMAP


up_arrow